bg
    VÝROBCE GRAFICKÉHO DEKORAČNÍHO PLOCHÉHO SKLA
 
OK
např. prague castle
 
 
 

>>> Sklo FolGlass - sklo budoucností <<<

   Pro splnění požadavků trhu naše firma vypracovala metodu tepelného laminování skla jednobarevného . Docílením firmy bylo nahrazení dosavadního skla Lacobel, který je starší technologií výroby skla jednobarevného novým, kvalitním výrobkem.Sklo Lakobel má mnoho vad které vznikají v procesu řezání nebo montáží. V praxi to znamená, že zadní lakována strana je náchylná na poškrábání a po delší době užívaní se začínají vyskytovat fleky na skle od plísní, nevhodného použitého lepidla, vody atd.

   FolGlass je výrobkem vysoké třídy. Je to sklo, které je opatřeno po jedné straně hladkým jednobarevném polymerem dle vzorníku RAL . Vrstva kvalitního polymeru kombinovaná se sklem zaručuje vysokou hladkost a celoplošný vysoký lesk.

   Použitím skla FolGlass opticky zvětšujeme prostor a dáváme mu jedinečný vizuální dojem. Vyrobeno za účelem používání jako např.: zástěny kuchyňských linek, jako vyplně dveří vestavěných skříň v ložnicích, chodbách atd.

   FolGlass je určen pouze pro interiery.

Vlastnosti skla FolGlass

 1. Barvy

  V nabídce je 84 základních barevných odstínů dle RAL, které lze libovolně kombinovat. Kromě toho je k dispozici paleta barev k napodobení barevného kovu lesklého , matného . Tato bohatá paleta umožňuje snadnou realizaci kreativních projektů.

 2. Záruka jakosti

  Sklo FolGlass je skleněným výrobkem budoucna nejen kvůli svému barevnému vzhledu, ale také kvůli velmi dobré jakosti a jeho škále barevnosti . Sklo Folglass je odolné teplotám do 120 C°. Je také odolný vůči UV záření a nebledne.

 3. Sklo bezpečnostní

  FolGlass je sklem termicky zpracovaným v podtlaku – 98 Psi a tímto se stává sklem bezpečnostním.

 4. Jednoduchá údržba

  FolGlass je jednoduchý na údržbu jelikož má hladký a jednotný povrch. K čištění používáme běžné prostředky jako k mytí skla a oken. Potom stačí plochu vytřít dosucha.

 5. Jednoduchá montáž

  K montáži skla FolGlass můžeme použít speciální lepidlo silikonové neutralní na lepení zrcadel.

 
 
 
 
Copyright: czechglassdecor.cz 2013 - 2018 | Designed and coded by WEBLUX

>>> REKLAMA <<<

www.weblux.net www.damtex.cz www.e-picture.cz www.e-fotolia.cz

>>> Zpětné odkazy <<<

www.google.com | www.yahoo.com |
Generated time 0.014834 [s]
GEO:
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb souhlasíte s jejich použitím. Více informací...